O nás

0911 774 294

Spoločnosť FINALMONT so sídlom v Bratislave už od roku 1991 úspešne pôsobí v oblasti predaja širokého sortimentu náhradných dielov na vstrekovacie čerpadlá naftových motorov.

Od roku 1993 je Finalmont s.r.o. autorizovaným predajcom vstrekovacích zariadení spoločnosti Motorpal a.s. Jihlava pre Slovenskú Republiku. Na základe rastúcich požiadaviek zákazníkov firma rozšírila ponúkaný sortiment aj o náhradné diely spoločnosti Bosch, Continental VDO (Siemens VDO), Delphi (Lucas diesel), Denso, Stanadyne, Yanmar.

Našu ponuku tvoria náhradné diely na vstrekovacie čerpadlá (elementy, ventily...), vstrekovače, vstrekovacie trysky, čističe paliva, ako ja kompletný sortiment autopríslušenstva spoločnosti Bosch.

Pre servisy a opravárov vstrekovacích čerpadiel spoločnosti Finalmont dodáva meracie prístroje. Zároveň firma zabezpečuje opravy CR vstrekovačov, radových a rotačných vstrekovacích čerpadiel Bosch, Motorpal a Common Rail CP1 & CP3 v špecializovanej dielni.

Servisný špecialista BOSCH

Benzínové vstrekovanie diagnostika a opravy zapaľovacej sústavy, komunikácia s riadiacou jednotkou, výmena palivového čerpadla, vstrekovacích ventilov, diagnostika a výmena lambda sondy, vstrekovacej jednotky, meračov hmotnosti vzduchu, ostatných snímačov a akčných členov

Diesel vstrekovanie komunikácia s riadiacou jednotkou, demontáž, montáž a nastavenie vstrekovacích systémov, výmena a nastavenie trysiek vstrekovačov vr. dvojpružinových vstrekovačov, diagnostika a výmena žeraviacich sviečok, žeraviaceho relé, snímačov a akčných členov

Špecializovaný servis:

Opravy vstrekovacích čerpadiel BOSCH (M a EDC) a MOTORPAL pre dieselové motory. Kvalitný personál a moderné diagnostické a skúšobné vybavenie sú zárukou Vašej spokojnosti.

Máte otázky?

Informácie o všetkých výrobkoch získate telefonicky, alebo osobne priamo u nás v predajni.

Kontaktujte nás

Spolupracujeme

client
client
client
client